Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Klauzula informacyjna RODO - Stowarzyszenie

Klauzula informacyjna dotycząca ochrony danych osobowych

1.      Administratorem Państwa danych osobowych jest  Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Świt”                         ul. Krakowska 31, 49-200 Grodków tel. 774155488, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2.      Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:

a) wykonywania obowiązków prawnych ciążących na Administratorze tj. realizacji zadań statutowych Stowarzyszenia na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia  o ochronie danych osobowych,

b)  promocji osiągnięć i pozytywnego wizerunku Administratora na podstawie udzielonej przez Państwa zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
c)  zapewnienia bezpieczeństwa członków i osób biorących udział w programach, projektach wynikających z działań statutowych Stowarzyszenia w celu ochrony mienia  na podstawie   z art.108 a Prawo oświatowe (monitoring wizyjny).

3.      Podanie  danych osobowych, o których mowa w pkt 2 a) i c)   jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wskazanych celów.

4.      Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 2 b) jest dobrowolne.

5.      Odbiorcami Państwa  danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora oraz podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora, a także podmioty prawnie uprawnione.

6.      Państwa  dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowych.

7.      Państwa dane osobowe przetwarzane w celu wskazanym w:
a)  pkt 2a) będą przechowywane przez okres w jakim będą one niezbędne do wykonania obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, a następnie archiwizowane zgodnie  z obowiązującymi przepisami prawa,
b) pkt  2b) będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie w tym celu

8.      Przysługuje Państwu prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych,  ich sprostowania, usunięcia (tylko w przypadku wyrażonej zgody na podstawie art.6 ust.1 lit a) oraz ograniczenia przetwarzania.

9.      Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10.   Nie przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania ze względu na to, że określona w pkt. 2 podstawa jest inna niż w art. 21 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych

11.   Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowaniu i profilowaniu i dlatego nie przysługuje Państwu prawo do przenoszenia danych w sposób zautomatyzowany ze względu na to, że określona w pkt 2 podstawa jest inna niż w art. 20 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

 

Powyższe wynika z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

 

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
29 Września 2020
Imieniny obchodzą
Dadźbog, Franciszek, Michalina
Do końca roku zostało 94 dni.
Zodiak: Waga

Licznik odwiedzin

311402
DzisiajDzisiaj151
WczorajWczoraj170
W tym miesiącu W tym miesiącu 5575
ŁącznieŁącznie311402
Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy, Twoje IP:3.234.250.24